Красунь Черкащини запрошують на конкурс автентичної української краси

Віночки замість діадем і українські строї замість вечірніх суконь! Незвичайний конкурс краси відбудеться на Черкащині у межах щорічного фестивалю VIRA FEST, що триватиме у першій козацькій столиці – Чигирині 3-4 червня.

– Краса українок – особлива. І вона не лише в зовнішніх даних, а й в доброті, щирості, готовності допомагати іншим. Саме ці якості українських дівчат будуть розкриті під час конкурсу краси і таланту «Красуня VIRA FEST 2017», – відзначає ініціаторка фестивалю «VIRA FEST» - голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Родзинкою конкурсу стане автентичний український стиль, тож конкурсантки дефілюватимуть у вишитих українських строях та віночках. Учасницям також запропонують розкрити свій талант та долучитися до волонтерської програми фестивалю.

– Нагородою для переможниці стане ювелірна прикраса – перстень з діамантом від партнера конкурсу – Ювелірного Дому «ZARINA» – компанії, яка підтримує соціальні ініціативи нашої організації. Замість корони Красуня VIRA FEST отримає розкішний вінок в українському стилі від найкращих майстрів,  – констатують організатори.

Конкурс відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації. На сьогодні триває кастинг, до участі у якому запрошують всіх дівчат Черкащини, віком від 16 до 25 років. Щоб долучитися необхідно заповнити АНКЕТУ, а також надіслати на електронну пошту конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: копію свідоцтва про народження або паспорта, два фото достатньої якості (портрет та в повний зріст), скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності). Реєстрація учасниць триває до 31 березня включно. З ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу можна ознайомитись ТУТ.

 

Прокоментувати: