ONUKA – хедлайнер фестивалю VIRA FEST!

Її музика – особлива... Поєднання сучасної електроніки та звучання народних інструментів –  саме той авторський експеримент, завдяки якому проект ONUKA став впізнаваним не лише в Україні.  Її виступів чекають у багатьох країнах світу, однак цього літа її зустрічатиме Черкащина!

ONUKA стане хедлайнером фестивалю VIRA FEST, що відбудеться 3-4 червня у легендарному місті – першій козацькій столиці Чигирин.

Це стане першим виступом ONUKA на Черкащині. Він запам’ятається не лише фантастичним голосом Нати Жижченко, а й новим форматом  звучання українських традиційних інструментів – бандури, сопілки, і навіть трембіти!


5 фактів про ONUKA:

  1. Ната Жижченко – обличчя і душа проекту. Більше того, «онука» – це саме вона.  Улюблена онука свого дідуся – відомого майстра-виробника народних інструментів. Найцінніший його подарунок – сопілка, зроблена власноруч, є відчасти символом проекту ONUKA та важливим елементом багатьох композицій.
  2. ONUKA – спільний проект відомого українського саунд продюсера та музиканта Євгена Філатова (The Maneken) та екс-вокалістки Tomato Jaws і Kooqla Нати Жижченко.
  3. Перший сингл ONUKA побачив світ у 2013 році. Дебютний альбом ONUKA став одним із найважливіших подій 2014 року на українській музичній сцені. Реліз очолив альбомний чарт iTunes і отримав численні схвальні відгуки.
  4. ONUKA – володарі безлічі нагород. Група перемогла відразу в декількох номінаціях премії Yuna. Kiss FM, Elle Style Awards – ось лише не повний список тих, хто відзначив досягнення проекту.
  5. Ната Жижченко була визнаною однією з найуспішніших українок та увійшла до ТОП-100, за версією журналу «Новое Время».

Слідкувати за новинами фестивалю VIRA FEST Ви можете на офіційному сайті: kolodar.org, а також підписавшись на сторінки фесту у соцмережах: ФБ, ВК

ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ!

Останнє редагування Вівторок, 16 травня 2017 14:51

Прокоментувати: