Пісенний конкурс VIRA FEST розшукує таланти! (РЕЄСТРАЦІЮ ПРОДОВЖЕНО)

Конкурс духовної пісні із призовим фондом 50 тисяч гривень відбудеться цього літа у першій козацькій столиці – Чигирині!

Українська духовна пісня – сучасна та автентична. Саме такою є тематика цьогорічного пісенного конкурсу фестивалю VIRA FEST.

– Торік такий конкурс відбувся у Чигирині вперше. Його учасниками стали талановиті вокалісти та творчі колективи з багатьох міст – Черкас, Полтави, Вінниці, Києва, які отримали можливість презентувати власне бачення української музики для душі. Цього року знову запрошуємо до участі таланти з усієї країни! – анонсують організатори  – активісти громадської організації Громадянський рух «За процвітання Черкащини».

Загальний призовий фонд конкурсу складе цього року 50 тисяч гривень. Змагатися за призи кличуть як аматорів, так і професіоналів.

Учасники категорії «Аматори» презентуватимуть власний погляд на сучасну та автентичну духовну пісню 3 червня. Змагатимуться у двох вікових категоріях – «до 16 років», а також «16 років і більше». Переможця у кожній з категорій чекатиме приз у розмірі 3000 гривень.

Натомість конкурс серед «Професіоналів» заплановано на 4 червня. Призи переможцям розподілено за категоріями наступним чином: «солісти» – 4000 гривень, «малі та середні форми» – 6000 гривень, «хори» – 8000 гривень.

Конкурс відбудеться за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Для участі необхідно заповнити он-лайн АНКЕТУ, а також надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: творчу автобіографію (резюме); фотографії колективу; посилання на аудіо або відео матеріал з останніх виступів (бажано з заявленими на конкурс композиціями); копію свідоцтва про народження або паспорта; скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності).

РЕЄСТРАЦІЮ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНО до 21 травня 2017 року.

Детально про умови участі та проведення – в ПОЛОЖЕННІ конкурсу.

 

Останнє редагування Вівторок, 16 травня 2017 10:08

Прокоментувати: