Гурт KAZKA представить свій перший альбом на VIRA FEST

Гурт KAZKA  дасть свій перший виступ на Черкащині у межах фестивалю VIRA FEST. 

Перший сингл гурту "Свята" став мегахітом і утримує позиції в чартах більше року - з минулої весни, а перший кліп має вже майже 7 мільйонів переглядів. Другий сингл "Дива" в день прем'єри став #1 в iTunes. Тому зовсім невипадково гурт визнано "Кращим дебютом року" за версією Karabas Live та "Відкриттям року" за версією музичної премії YUNA, а радіо Країна ФМ відзначила не лише гурт як "Відкриття року", але й пісню " Свята" у номінації "Краща поп-пісня".

Гурт давно зажив собі слави хітмейкерів та завжди має чим вразити публіку - чи грою на сопілці, чи незвичним перформансом на сцені, чи просто качовим бітом.
В останні вихідні весни надзвичайна музика гурту пролунає під відкритим небом першої козацької столиці – Чигирина (Черкаська область), де 26-27 травня відбуватиметься масштабний фестиваль VIRA FEST. 

– Ми раді представити свій перший альбом у місті, де б’ється козацьке серце України. Такі історичні  локації надихають! До цього натхнення, викликаного нашою історичною спадщиною, ми  додамо своєї музики та створимо незабутній вечір, сповнений аутентичності та сучасності, – діляться очікуваннями учасники гурту. 

Виступ гурту KAZKA заплановано на 27 травня.

Також цього дня у межах фестивалю, що триватиме на території відновленої історичної резиденції Богдана Хмельницького, відбудеться: Всеукраїнський конкурс духовної пісні в категорії «Професіонали», фінал Конкурсу таланту та краси «Красуня VIRA FEST», веломарафон «Черкаси-Чигирин», велозмагання «Крутий ровер» та «Малий ровер», а також виставка цікавої науки, фестиваль вуличної їжі «ПРОСТО ЇЖА(к)» та ще безліч цікавих заходів.

Вхід на фестиваль – вільний.

 ХОЧУ НА ФЕСТИВАЛЬ 

Прокоментувати: