Пісенний конкурс VIRA FEST 2019

Фестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, на свято Трійці. Цього року  15-16 червня!Ці дні запам’ятаються неймовірним драйвом, активностями, інсталяціями, конкурсами, а головне – атмосферою, що об’єднує і дарує віру у власні сили та можливості.

Однією з головних подій фестивалю стане Всеукраїнський конкурс духовної пісні, що з року в рік збирає учасників з усієї країни. Конкурс не має аналогів в Центральній Україні завдяки особливій тематиці та формату проведення. З року в рік його учасниками стають все більш потужні виконавці та гурти. 

 Йдеться про пісні зі змістом – авторські або ж стародавні у сучасній обробці, – деталізують організатори фестивалю - активісти громадської організації "Громадянський рух "За процвітання Черкащини". – До участі у конкурсі запрошуємо як колективи, так і солістів, як аматорів, так і професіоналів. Тематика лишається незмінною – це вічні цінності: віра, любов, доброта.

Конкурс відбуватиметься у двох категоріях – «Духовна автентична пісня» та «Духовна сучасна пісня». Загальний призовий фонд цього року складає 50 тисяч гривень і розподіляється наступним чином:

Категорія «Професіонали», «Духовна автентична пісня»

Солісти – 5 тис. грн.

Колективи – 10 тис. грн.

Категорія «Професіонали», «Духовна сучасна пісня»

Солісти – 5 тис. грн.

Колективи – 10 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна автентична пісня»

До 16 років – 4 тис. грн.

16 років і більше – 4 тис. грн.

Категорія «Аматори», «Духовна сучасна пісня»

До 16 років – 4 тис. грн.

16 років і більше – 4 тис. грн. 

Щоб зголоситися до участі достатньо заповнити он-лайн АНКЕТУ, а також надіслати на адресу конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: творчу автобіографію (резюме); фото колективу; посилання на аудіо або відео матеріал з останніх виступів; копію свідоцтва про народження або паспорта; скан-копії дипломів, нагород із інших конкурсів (у разі наявності). Реєстрація учасників триватиме до 1 червня 2019 року включно. З ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу можна ознайомитись ТУТ.

 – Участь у конкурсі  це можливість для молодих українських музикантів заявити про себе, виграти грошовий приз на розвиток власних творчих здібностей, а також виступити на одній сцені із вже знаними гуртами. У різні роки хедлайнерами фестивалю були гурт ONUKA, гурт KAZKA, ХАС, Злата Огнєвіч... Цього року хедлайнери будуть не менш перспективні та відомі,  відзначають організатори. – VIRA FEST – це чудовий старт.

Останнє редагування Вівторок, 19 березня 2019 14:49

Прокоментувати: