Шановні друзі!

Раді вітати Вас на офіційному сайті проекту "ЧИГИРИН - МІСЦЕ СИЛИ", котрий покликаний множити, підтримувати, розвивати… І подібне, подібне, подібне…

Напевне, Ви очікували прочитати тут щось не менш офіційне. Однак поспішаємо Вас порадувати (а можливо розчарувати): "ЧИГИРИН - МІСЦЕ СИЛИ" – це цілком драйвовий проект! Тому подібному офіціозу тут не місце! Про себе ми розкажемо просто…

Друзі, Вам напевно цікаво (адже зараз Ви саме на цій сторінці), що спільного між мандрівками, запальними фестами та революційною освітньою програмою? Відповідаємо. Усі ці напрямки об’єднує дивовижний край – Чигиринщина. Більшість українців запитає – «де це?», або скаже: «щось ніби колись чув…». Так от Чигиринщина – це справжня легенда! Це скарб у самому центрі країни! Однак буває так, що легенди забувають, скарби вважають втраченими… Саме так трапилося з цим місцем.

Проект "ЧИГИРИН - МІСЦЕ СИЛИ" – це ініціатива людей, котрі вміють створювати нестандартні, драйвові речі. І сьогодні завдання нашої енергійної команди – відкрити для українців забуту легенду, розворушити у нашій генетичній пам’яті згадку про першу козацьку столицю Чигирин, що досі приховує дивовижні таємниці! Їх потрібно розкривати і розгадувати, друзі. Бо ж як не ми – то хто?

Приєднуйтесь до наших проектів! Відроджуймо країну разом!

А ось і наша креативна команда:

   

Наталія Нетовкіна

Ініціатор створення проекту "ЧИГИРИН - МІСЦЕ СИЛИ", голова Громадянського руху "За процвітання Черкащини", президент громадської організації "Ділові Украінські Жінки", генеральний директор Ювелірного Дому "ZARINA" і просто двигун прогресу в Україні!


 

Любов Сторожук

Куратор проекту "ЧИГИРИН - МІСЦЕ СИЛИ" і найкрутіший мотиватор! 


 Партнери, без яких нам би не вдалось нічого!